HAKKIMIZDA

Öncelikle spora başlamak isteyen insanların ihtiyaçlarını belirmek bizim için çok önemlidir. Genelde kişiler neden spor yapmaları gerektiği konusunda çok bilinçli değiller. Görünümlerindeki memnuniyetsizlikleri, doktor yönlendirmeleri vb. nedenlerden dolayı spora başlama kararı verirler.

Bu noktada profesyonel bir danışmanlık almak en doğrusudur. Kişiler neden spora başlayıp bırakırlar? 

Yapılan bir araştırmaya göre kişilerin spora devam etmemelerinin 3 temel sebebi var:

- Eğitmen ilgisizliği

- Sonuç alamadığını düşünmek

- Para verip gidememek, yani motive olamamak

İşte bu noktada, akademimizin en önemli çözümü “motivasyon” olmuştur. Yani devamlılık. Bilinmektedir ki sağlıklı yaşam için egzersiz tek başına belirleyici değildir. Günde 1 saatlik egzersiz dışındaki 23 saatte ne yaptığınız önemlidir. İşte tam bu noktada biz devreye giriyoruz. Aslında bizler egzersiz yaptıran değil sizin yaşamınıza dokunan bir eğitim sistemi uyguluyoruz.

Bünyemizde fizyoterapist, beslenme uzmanı, eğitmenler, nefes koçu bulunmaktadır. Aynı metrekare içinde gerekli tüm hizmetleri alabilirsiniz. Sizlerin zamanınızın çok değerli olduğunu biliyor, programlamamızı buna göre yapıyoruz.

Sizleri, önce beslenme uzmanımız görecek; fiziksel durumunuzu fizyoterapistimiz değerlendirecek ve son aşamada eğitmenlerimiz antre edecek.

Özetle, sizlere yaşam danışmanlığı yapıyor; nasıl dinlenmelisiniz, nasıl uyanmalısınız, nasıl beslenmelisiniz, nasıl egzersiz yapmalısınız gibi soruların yanıtlarını birlikte buluyoruz.

Bizim hikayemiz sizin yeni hikayeniz!

Kapat

Fitness, boxing, pilates, fizyoterapi, beslenme alanlarında deneyimli ve 'personal training' konusunda uzman kadro.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi:
06.30 ile 19.30 saatleri arasında açığız.

Sosyal Hesaplar
Bilgi