Metabolik Antrenman

Daha fazla HIIT antrenman tekniği kullanarak yağ yakımı hızlandırmak amaçlı uygulanan egzersiz türüdür. Kardio, ağırlık antrenmanlarının çeşitli kombinasyonlarını yoğun ve verimli şekilde uygulanmasıdır.

Kilo verme konusunda birçok şey denediğinize eminim. Bu konuda yaptıklarınızdan bir sonuç alamadığınızdan da eminim. Çünkü bunların temelinde bir sorun yatmakta; hormonal sorunlar!

Bu tip bir sorununuz olduğunuzdan şüphe ediyorsanız bizim ile iletişime geçiniz.

Zayıflamaya Yönelik Beslenme Danışmanlığı

Obez ya da hafif şişman olmak yaşam kalitesini bozan; diyabet, kalp hastalıkları, bağışıklık sistemi, kanser vb. başta olmak üzere kronik hastalıkların ortaya çıkmasına neden olan önemli bir sağlık sorunudur. Zayıflamaya Yönelik Beslenme Danışmanlığı'ndaBireysel Beslenme Danışmanlığıgörüşmesi yapılarak ulaşılması gereken vücut ağırlığı, vücut yağ oranı, yağ miktarı, bölgesel yağ dağılımı, doku sağlığı, metabolik yaş hedefleri ve bu hedeflere ulasılabilecek süreç danışanla birlikte belirlenir. Haftalık takipler ile beslenme durumunuz, diyete uyum motivasyonunuz, diyetinizle ilgili değişiklikler (sosyal programınız, yemek istediğiniz besinler, kilo kaybınızı arttırıcı öneriler vb.) değerlendirilir.

Zayıflama tedavisinde amaçvücut yağ kütlesi kaybınısağlayarak, sağlıklı beslenme ile yaşam tarzınızı bütünleştirmektir.

Zayıflama Diyetiniz Size Özel Olmalı!

Kalıcı kilo kaybı için sizin beslenme programınızın beslenme alışkanlığınıza, sağlık durumunuza, iş yaşantısı, seyahatler, tatiller gibi sosyal hayatınıza, diyetle ilgili psikolojik durumunuza uygun olması önemlidir. Takibiniz sırasında da bu noktalar sürekli gözden geçirilecek ve programlarınız düzenlenecektir. Size özel olmayan diyetler vücudunuzdan kas ve sıvı kaybına neden olur ve verilen kilolar hızla geri alınacağı gibi kas kaybından dolayı da metabolizma hızında azalma meydana gelir; bu döngü ise her seferinde kilo vermenizi zorlaştırır.

Kilo Almaya Yönelik Beslenme Danışmanlığı

Kilo alabilmek bazen kilo vermekten zor olabilir. Kilo almak için düzenli ve istikrarlı bir şekilde beslenme programının takip edilmesi gerekir. Boya göre olan vücut ağırlığının yaniBKİ değerinizin18,5'tan düşük olması zayıf olduğunuz anlamına gelir. Zayıflık, vücutta enerji depolarının yetersizliği, düşük kas kütlesi, düşük vitamin - mineral düzeyleri, bağışıklık sisteminin savunmasız hale gelmesiyle ilişkili sağlık problemlerine neden olabilir. Bu nedenle kilo alamamanızın altında yatan nedenler incelenip, size özel beslenme programı ve gerekli durumlarda verilebilecek beslenme takviyeleri ile normal ve sağlıklı bir vücut ağırlığı hedeflenmelidir.

Kilo almaya yönelik beslenme danışmanlığında sırasıylaBireysel Beslenme Danışmanlığıbasamakları değerlendirilir vedüzenli kontroller ile kilo kazanımlarınız takip edilir.

Kilo Korumaya Yönelik Beslenme Danışmanlığı

Kilo Korumaya Yönelik Beslenme Danışmanlığı'nda amacımız:

- Zayıflama veya kilo alma süreci sonrasında ideal vücut ağırlığı korunmasını ve sağlıklı beslenmenin yaşam tarzı haline gelmesini sağlamak

- İdeal kilosunda olan bireylerin sağlıklı beslenmeyi öğrenmesi, yaşam tarzının düzenlenmesi, ailesel ya da beslenmeye bağlı hastalık risklerini azaltan beslenme programlarının düzenlenmesidir.

Kapat

Fitness, boxing, pilates, fizyoterapi, beslenme alanlarında deneyimli ve 'personal training' konusunda uzman kadro.

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi:
06.30 ile 19.30 saatleri arasında açığız.

Sosyal Hesaplar
Bilgi